Zajęcia artystyczne w klubie kultury w Hrudzie

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież na zajęcia do Klubu Kultury w Hrudzie. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

ZAJĘCIA TKACKIE

Czwartek godz.14.30 – 16.00

Wiek uczestników – od 1 klasy Szkoły Podstawowej
Uczestnicy poznają różne techniki tkackie od najprostszych splotów płóciennych po wybieranie wzory. Tkanie na ramkach jak również na krosnach tkackich ludowych. W programie przewidziane są wyjazdy tematyczne, spotkania z twórcami ludowymi, zajęcia w innych pracowniach tkackich.
Zajęcia prowadzą instruktorzy: Jolanta Zając, Agnieszka Demidowicz

 

 

ZAJĘCIA FOTOGRAFICZNE

Czwartek godz. 16.30

Ideą zajęć jest przekonanie ich uczestników, że zdjęcie powstaje w głowie fotografa, a nie w aparacie. Umiejętności widzenia, postrzegania przedmiotów, ludzi, barw oraz estetyka budują dzieło. Zdobycie tych umiejętności sprawi, że dzieci będą potrafiły zrobić udaną fotografię każdym aparatem i czerpać radość ze swojego dzieła. Zajęcia rozwijają kreatywność uczestników, koncentrację na detalach, abstrakcyjne myślenie i postrzeganie barw.
Zajęcia prowadzi instruktor – Małgorzata Piekarska

 

 

ZAJĘCIA PLASTYCZNE

Wtorek godz. 14.30

Wiek uczestników od kl.1 Szkoły Podstawowej
W programie, nauka podstawowych technik plastycznych, rękodzielnictwo, udział w konkursach i wystawach. Zajęcia plastyczne rozwijają wyobraźnię, kreatywność, zdolności manualne.
Zajęcia prowadzi instruktor Agnieszka DemidowiczWordPress Lightbox Plugin